Simona Halep, învinsă în semifinalele turneului de la Minsk

Jucătoarea română de tenis Simona Halep s-a oprit în semifinalele turneului de 50.000 de dolari de la Minsk, după ce a fost învinsă de Liudmila Kicenok (Ucraina), cu 6-4, 6-3.

În sferturi, Halep trecuse de rusoaica Ekaterina Bîşkova (N. 7), cu 7-6 (4), 6-2.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.