Fostul lider mondial Andy Murray şi alţi trei tenismeni au fost aleşi în Consiliul jucătorilor din circuitul ATP în locul grupului condus de Novak Djokovic, care a părăsit organismul pentru a forma un sindicat separat, a anunţat Asociaţia jucătorilor de tenis (ATP), luni, citată de Reuters.
Posted inTenis